РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ КИЇВ
РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРА НА ДОМУ


Ремонт телевізорів в Києві на дому

Ремонт телевізорів в Києві
Ремонт телевізора в місті Київ вдома, а також ремонт телевізорів в передмісті Києва.


Пропонуємо терміновий ремонт телевізорів в Києві різних марок і типів: ремонт кінескопних CRT телевізорів (ЕПТ телевізорів), ремонт LCD (РК), TFT телевізорів, ремонт LED телевізорів, ремонт плазмових телевізорів або плазмових панелей у вас вдома в зручний для вас час.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі ремонту телевізорів наші фахівці проводять ремонт телевізора вдома, при цьому ви заощаджуєте час і гроші, не витрачаючи їх на доставку вашого телевізора в стаціонарну телемайстерню. В особливо складних випадках або за бажанням замовника можемо запропонувати ремонт телевізора в Києві в телемайстерні.

Ми пропонуємо терміновий ремонт телевізорів в Києві, як старих кінескопних телевізров випущених більше десяти років тому, так і сучасних плазмових, LCD, LED, TFT телевізорів.

Наші переваги:

✓ помірні ціни

✓ ремонт LCD телевізорів на дому>

✓ терміновий ремонт телевізорів на дому

✓ ремонт плазмових телевізорів (плазми) на дому

✓ гарантія на виконаний ремонт телевізора

Pемонт CRT (ЕПТ) телевізорів в Києві наступних виробників:

Akai (Акаі), Amcol (Амкол), Clatronic (Клатронік), Elenberg (Еленберг), Funai (Фунай), Fisher (Фішер), Grundig (Грюндіг), Hanseatic (Хансітік), Horizont (Горизонт), ITT (Айтіті), Goldstar (Голд стар), LG, Metz (Метз), NEC (Нек), Orion (Оріон), Panasonic (Панасонік), Rainford (Рейдфорд), Pioneer (Піонер), Record (Рекорд), Rubin (Рубін), Sanyo (Саньє), Sharp (Шарп), Sitronics (Сітронікс), Siemens (Сіменс), Sony (Соні), Supra (Супра), Toshiba (Тошиба), Vestel (Вестел), Vidimax (Відімакс), Xoro (Ксоро), Aiwa (Айва), Akira (Акіра), Daewoo (Деу), Erisson (Ерісон), Casio (Касіо), Beko (Беко), Goodmans (Гудманс), Haier (Хаєр), Hitachi (Хітачі), Histar (Хістар), Hyundai (Хюндаї), JVC (Джі ві сі), Loewe (Лоєв), Mitsubishi (Мітсубіші), Nordmende (Нордменд), Nokia (Нокіа), Palladium (Палладіум), Philips (Філіпс), Recor (Рекор), Rolsen (Ролсен), Sansui (Сансуі), Samsung (Самсунг), Saturn (Сатурн), Shivaki (Шівакі), Sitronic (Сітронік), Start (Старт), Thomson (Томсон), Tevion (Тевіон), Universum (Юніверсум), а так же ремонт телевізорів інших брендів.Ремонт LCD, TFT, LED і плазмових телевізорів в Києві і передмісті Києва наступних брендів:

Apple, Asus, Beko, BenQ, Orion, Electron, Metz, General, Liberton, HPC, JVC, Helix, Hyundai, Philips, Sanyo, Saturn, Samsung, Sony, Supra, Rubin, TCL, 3Q, AQUAvision, Polar, Prology, Runco, Erisson, Loewe, Thomson, Viewsonic, Hannspree, Izumi, Acer, Mystery, Toshiba, Vestel, Rolsen, Changhong, DEX, Sharp, Shivaki, Panasonic, Grundig, LG, BRAVIS, Casio, Daewoo, Akai, BBK, Digital, а також ремонт LCD та плазмових телевізорів інших виробників.Ремонт телевізорів в Києві на правому і лівому березі, в усіх районах Києва:

Троєщина, Воскресенка, Борщагівка, Троєщина, Бориспіль, Райдужний масив, Позняки, Дарниця, Святошин, Харківський масив, Святошино, Бортничі, Петропавлівська Борщагівка, Микільська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Корчувате, Сталінка, Мінський масив, Академмістечко, Новобіличі, Теремки, Печерськ, Відрадний, Березняки, Шулявка, Лук'янівка, Бориспільський район, Південна Борщагівка, Чоколівка, Русанівка, Святошинський масив, Бортничі, Вишневий, Лівобережна, Біличі, Голосіївський район, Бровари, Лісовий, Осокорки, Оболонь, Куренівка, Солом'янка, Нивки, Сирець, Вітряні гори, а так само робимо ремонт телевізорів в передмісті Києва.


Терміновий ремонт телевізорів в місті Київ


Якщо ви хочете максимально прискорити ремонт телевізора, то вам необхідно виконати декілька наступних дій:
- Ремонт телевізора і виклик телемайстра слід почати з точного визначення його марки і моделі. Необхідна інформація про модель TV знаходиться його на задній кришці. Наприклад: повернувши телевізор ви побачите на наклейці: Panasonic Color TV Model TC-21L1R. Panasonic - це марка телевізора, а TC-21L1R його модель. Телемайстру для термінового ремонту телевізора необхідно знати його модель. Знання моделі скоротить час ремонту та спростить сам ремонт телевізора вдома. Досвідчений телемайстер по моделі може визначитися з організацією ремонту: які деталі взяти для ремонту, знайти потрібну схему.

- Докладний опис несправності (включається або не включається телевізор, наявність звуку, зображення, поява сторонніх звуків або запахів та інша інформація) істотно скоротить час витрачений на ремонт телевізора. Про це досвідчений телемайстер обов'язково запитає, і не з цікавості - ця інформація допоможе телемайстру визначитися зі стратегією ремонту та прискорить ремонт телевізора.

- Для безпечного і якісного ремонту телевізора необхідно правильно організоване місце де буде відбуватися ремонт. Це стійкий стіл, і хороше освітлення.

- Часто перед початком ремонту телевізора необхідно провести протипожежну чистку, для цього вам потрібно приготувати пилосос. Ви можете самостійно провести чистку свого телевізора, але телемайстер зробить це якісніше, а головне безпечніше. Після самостійно проведеної чистки від пилу, часто доводиться проводити серйозний ремонт телевізора.


Як знайти досвідченого телемайстра.- Професійний телемайстер займається тільки ремонтом телевізорів. Нема нічого гіршого ніж «майстер на всі руки». Специфіка роботи телемайстра вимагає постійного вдосконалення своїх навичок, бо кожні два-три місяці виробники телеапаратури випускають нові моделі. Щоденне заняття ремонтом телевізорів дає досвід, якого немає у делітанта, бо цього дня він займається ремонтом пилососа, завтра - електром'ясорубки, післязавтра - свч печі. Зазвичай такий майстер не може добре полагодити нічого, за що б він не брався.

- Нормальний телемайстер ніколи не дає гарантію на рік, тим більше на весь TV апарат, а чесно відповідає за виконану ним роботу. Майстра який дає гарантію на рік ви можете не знайти і через тиждень, з чим я не одноразово стикався.

- Телемайстер ніколи не бере гроші авансом, тим більше не пошле вас на радіобазар за деталями або за схемою. Якщо вам попався такий майстер то знайдіть привід якомога швидше відмовитись від його послуг.

- Розцінки на ремонт у хорошого телемайстра відповідають середньому рівню цін в Києві. Він не бере зайвого, але і працю свою цінує.Copyright © 2009